Sezon 2013/14

 

Kadra

Sztab szkoleniowy

krzysztof-czapla

Doc. Krzysztof Czapla

trener naczelny
wojciech-czapla

Wojciech Czapla

trener II
 

Zawodniczki

Renata Bieker Renata-Bieker
Paulina Dyc paulina-dyc
Patrycja Flakus Patrycja-Flakus
Nr: 16 Nr: 2 Nr: 12
Pozycja: przyjmujaca Pozycja: uniwersalna Pozycja: atakujaca
Rok urodzenia: 03.02.1991 Rok urodzenia: 12.05. 1992 Rok urodzenia: 14.03.1994
Wzrost: Wzrost: Wzrost:
Kariera sportowa: Kariera sportowa: Kariera sportowa:
Magdalena Kluza magda-kluza
Malgorzata Lech Malgorzata-Lech
Katarzyna Madejska
Nr: 14 Nr: 8 Nr:
Pozycja: przyjmujaca Pozycja: uniwersalna Pozycja:
Rok urodzenia: 04.05.1992 Rok urodzenia: 08.02.1989 Rok urodzenia:
Wzrost: Wzrost: Wzrost:
Kariera sportowa: Kariera sportowa: Kariera sportowa:
Daria Pala daria-pala
Sylwia Pastuszko sylwia-pastuszko
Natalia Perlińska natalia-perlinska
Nr: 11 Nr: 6 Nr: 13
Pozycja: atakujaca Pozycja: srodkowa Pozycja: srodkowa
Rok urodzenia: 02.09.1988 Rok urodzenia: 17.06.1979 Rok urodzenia: 06.04.1988
Wzrost: 177 cm Wzrost: Wzrost:
Kariera sportowa: Muks Chelmek-Bierun PLKS Pszczyna AZS Pol. SL. Gliwice Silesia Volley MCKiS Jaworzno AZS Pol. SL. Gliwice Kariera sportowa: Kariera sportowa:
Fatima Piasta fatima-piasta
Gabriela Ponikowska gabriela-ponikowska
Karolina Pawłowska karolina-pawlowska
Nr: 7 Nr: 4 Nr: 17
Pozycja: rozgrywajaca Pozycja: przyjmujaca Pozycja: przyjmujaca
Rok urodzenia: 27.11.1992 Rok urodzenia: 20.05.1993 Rok urodzenia: 28.12.1984
Wzrost: Wzrost: Wzrost:
Kariera sportowa: Kariera sportowa: Kariera sportowa:
Olga Pavlikowska olga-pavlikowska
Olga Samul olga-samul
Anna Wrzeszcz anna-wrzeszcz
Nr: 15 Nr: 1 Nr: 3
Pozycja: libero Pozycja: libero Pozycja: rozgrywajaca
Rok urodzenia: 13.07.1988 Rok urodzenia: 20.03.1991 Rok urodzenia: 17.07.1990
Wzrost: Wzrost: Wzrost:
Kariera sportowa: Kariera sportowa: Kariera sportowa:

 

Tabela końcowa po rundzie zasadniczej

tabela2013_14  

Grupa 2

Mecze play-off o mistrzostwo II ligi kobiet o miejsca 1-4 (do 3 zwyciestw)

08.03.2014 KS AZS Pol. Sl. Gliwice - Sokól 43 Katowice 2:3 (22:25, 25:12, 25:17, 24:26, 10:15) 0:1

09.03.2014 KS AZS Pol. Sl. Gliwice - Sokól 43 Katowice 3:2 (25:20, 22:25, 23:25, 25:19, 16:14) 1:1

22.03.2014 Sokól 43 Katowice - KS AZS Pol. Sl. Gliwice 0:3 (20:25, 24:26, 23:25) 1:2

23.03.2014 Sokól 43 Katowice - KS AZS Pol.. Sl. Gliwice 2:3 (25:23, 22:25, 23:25, 25:20, 13:15) 1:3

 

Turniej finalowy o wejscie do I ligi. Lódz 11-13 kwietnia 2014 - Lódz, hala OSIR

12.04.2014 KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice – LKS Lódz 2:3 (22:25, 18:25, 25:12, 25:19, 15:17)

12.04.2014. MUKS Joker Swiecie – KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice 2:3 (22:25, 25:15, 25:23, 21:25, 10:15)

13.04.2014. Pogon Proszowice – KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice 3:2 (14:25, 25:17, 25:19, 22:25, 15:7)

Tabela koncowa turnieju

Miejsce

Druzyna

m

pkt

sety

male pkt.

1 MUKS Joker Swiecie
3
5
8:6
302:297
2 LKS Commercecon Lódz
3
5
8:7
303:293
3 KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
3
4
7:8
301:302
4 Paleo Pogon Proszowice
3
4
6:8
290:304

 

Pszczyna – dodatkowy turniej barazowy. 25-26.04.2014

PLKS Pszczyna Jastrzebie Borynów – AZS Politechnika  Slaskiej Gliwice 3:2 (25:20, 22:25, 25:17, 20:25, 15:12)

KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice - TS Wisla Kraków 1-3 (25:16, 25:15, 22:25, 25:20)

 

Miejsce

Druzyna

mecze

punkty

sety

1 PLKS Pszczyna Jastrzebie Borynia

2

4

6:4

2 TS Wisla Kraków

2

4

5:4

3 KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice

2

2

3:6