KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
Sezon 2014/15 - II liga kobiet

 

krzysztof-czapla

Doc. Krzysztof Czapla

I trener
wojciech-czapla

Wojciech Czapla

trener II

 

 

Kadra

Krzysztof Czapla Krzysztof-Czapla
Wojciech Czapla wojciech-czapla
I trener II trener
Data urodzenia: Data urodzenia:
Daria Anton Daria-Anton
Paulina Derenpaulina-deren
Nr: 18 Nr: 15
Pozycja: libero Pozycja: przyjmujaca
Data urodzenia: 08.02.1992 – Sosnowiec Data urodzenia: 04.05.1991 – Bielsko Biala
Wzrost: 167 cm
Wzrost: 180 cm
Kariera sportowa: Plomien Sosnowiec, KS AZS Pol. Sl. Gliwice Kariera sportowa: BKS Aluprof Bielsko Biala, KS AZS Pol. Sl. Gliwice, Silesia Volley Myslowice, KS AZS Pol. Sl. Gliwice
Patrycja Drozdzinska patrycja-drozdzinska
Karolina Grzelak karolina-grzelak
Nr: 1 Nr: 7
Pozycja: skrzydlowa Pozycja: atakujaca
Data urodzenia: 24.02.1995 – Lódz Data urodzenia: 14.01.1993.
Wzrost: 180 cm Wzrost: 187 cm
Kariera sportowa: LKS Lódz, Budowlani Lódz, KS 9, LKS Lódz, KS AZS Pol. Sl. Gliwice Kariera sportowa: MLKS Lask, KS Palac Bydgoszcz, SMS Sosnowiec, MUKS Sparta Warszawa, Jadar AZS Pol. Radomska Deweloper Rzeszów, Ekstrem Gorlice, KS AZS Pol. Sl. Gliwice
Karolina Kupczak karolina-kupczak
Alicja Markiewicz Alicja-Markiewicz
Nr: 5 Nr: 6
Pozycja: rozgrywajaca Pozycja: libero
Data urodzenia: 04.04.1995 – Czestochowa Data urodzenia: 13.08.1991 – Lódz
Wzrost: 175 cm Wzrost: 169 cm
Kariera sportowa: SPS Politechnika Czestochowska, SMS LO 2 Opole, MKS San-Pajda Jaroslaw, KS AZS Pol. Sl. Gliwice Kariera sportowa: MKPS Lokator Zdunska Wola, LKS Commercecon Lódz, KS AZS Pol Sl Gliwice
Sylwia Pastuszko Sylwia-Pastuszko
Karolina Pawlowska karolina-pawlowska
Nr: 16 Nr. 17
Pozycja: srodkowa Pozycja: przyjmujaca
Data urodzenia: 7.06.1979 Data urodzenia: 28.12.1984
Wzrost: 185 Wzrost: 180
Kariera sportowa: Siarka Tarnobrzeg, AZS AWF-Warszawa, Legionovia KS AZS Pol. Sl. Gliwice Kariera sportowa: Legionovia Legionowo. AZS Politechnika Radomska, Ostrowiec Swietokrzyski, KS AZS Pol. Sl. Gliwice, Sokól 43 Katowice, KS AZS Pol. Sl. Gliwice
Martynika Robel Martynika-Robel
Malgorzata Sikora Malgorzata-sikora
Nr: 10 Nr: 12
Pozycja: libero Pozycja: skrzydlowa
Data urodzenia: 20.02.1994 – Wroclaw Data urodzenia: 11.01.1985 – Kraków
Wzrost: 166 cm Wzrost: 189
Kariera sportowa: KS Gwardia Wroclaw, SMS Police, PSPS Chemik Police, KS AZS Pol. Sl. Gliwic Kariera sportowa:Wanda Kraków, Wisla II Kraków, Wisla Kraków Wisla Enion Energia Kraków, Piast Szczecin, Legionovia Legionowo, AZS Bialystok, Sparta Warszawa, PLKS Pszczyna, VK Spisska Nova Ves
Karolina Szewczyk karolina-szewczyk
Anna Wrzeszcz Anna-Wrzeszcz
Nr: 2 Nr: 9
Pozycja: srodkowa Pozycja: rozgrywajaca
Data urodzenia: 25.02.1992 – Zabrze Data urodzenia: 17.07.1990 – Bielsko Biala
Wzrost: 187 cm Wzrost: 175 cm
ariera sportowa: AZS Politechnika Slaska, BKS Bielsko Biala, SMS Opole, KSS Karpaty Krosno, MUKS JOKER Swiecie Kariera sportowa:MKS Bielsko-Biala, BKS Bielsko-Biala, MKS Plomien Sosnowiec. KS AZS Pol. SL Gliwice
Patrycja Zabek patrycja-zabek
Nicole Rybakiewicz Nicola-Rybakiewicz
Nr: 8 Nr: 14
Pozycja: srodkowa Pozycja:
Data urodzenia: 05.05.1993 Data urodzenia: 06.01.1997
Wzrost: 185 cm Wzrost: 181
Kariera sportowa: MOS Chrzanów, Silesia Volley Myslowice, KS AZS Pol. SL Gliwice Kariera sportowa: Sikret Gliwice, AZS Politechnika Slaska
azs-kadra-2014-15
Górny rzad, od lewej: Doc. Krzysztof Czapla (I trener), Malgorzata Sikora, Karolina Kupczak, Karolina Szewczyk, Sylwia Pastuszko, Alicja Markiewicz, Karolina Grzelak, Wojciech Czapla (II trener) Srodkowy rzad od lewej: Karolina Pawlowska, Paulina Deren, Anna Wrzeszcz, Patrycja Zabek, Daria Anton, Nikola Rybakiewicz Dolny rzad od lewej: Patrycja Drozdzinska, Martynika Robel
kadra2014_15a

 

Sezon 2014/15 - II liga - siatkówka kobiet

Runda zasadnicza

Kol.
Data
Godz.
Gospodarz
Gosc
Wynik
I
27.09.2014
16:00
SMS PZPS II Szczyrk
KS AZS Pol. Sl. Gliwice
3:1 (25:22 11:25 25L23 25:23)
II
04.10.2014
17:00
KS AZS Pol. Sl. Gliwice
SMS LO2 Opole
3:0 (25:21 25:19 25:19)
III
11.10.2014
17:00
Sokól 43 AZS AWF Katowice
KS AZS Pol. Sl. Gliwice
3:2 (17:25, 25:16, 24:26, 25:15, 15:13)
IV
18.10.2014
17:00
KS AZS Pol. Sl. Gliwice
Olimpia Jawor
3:0 (25:23, 25:14, 26:24)
V
25.10.2014
16:00
MCKiS Jaworzno
KS AZS Pol. Sl. Gliwice
1:3 (27:25, 24:26, 23:25, 13:25)
VI
08.11.2014
17:00
KS AZS Pol. Sl. Gliwice
MKS Swidnica
3:0 (26:24, 25:23, 25:17)
VII
15.11.2014
18:00
Zorza Wodzislaw Slaski
KS AZS Pol. Sl. Gliwice
3:2 (19:25, 21:25, 27:25, 25:21, 15:8)
VIII
22.11.2014
17:00
KS AZS Pol. Sl. Gliwice
Debowianka Pszczyna
3:0 (25:15, 25:11, 26:14)
IX
29.11.2014
:
Sokól Radzionków
KS AZS Pol. Sl. Gliwice
-2:3 (25:22, 23:25, 20:25, 25:21, 11:15)
X
06.12.2014
17:00
KS AZS Pol. Sl. Gliwice
SMS PZPS Szczyrk
3:0 (32:30, 25:15, 25:15)
XI
13.12.2014
:
SMS LO2 Opole
KS AZS Pol. Sl. Gliwice
1:3 (19:25, 16:25, 25:19,
XII
20.12.2014
17:00
KS AZS Pol. Sl. Gliwice
Sokól 43 AZS AWF Katowice
3:2 (25:20, 25:13, 20:25, 18:25, 15:6)
XIII
10.01.2015
18:00
Olimpia Jawor
KS AZS Pol. Sl. Gliwice
1:3 (25:22, 21:25, 21:25, 21:25)
XIV
17.01.2015
17:00
KS AZS Pol. Sl. Gliwice
MCKiS Jaworzno
3:1 (25:19, 25:21, 25:16)
XV
24.01.2015
17:00
MKS Swidnica
KS AZS Pol. Sl. Gliwice
3:1 (25:18, 15:25, 25:21, 25:23_
XVI
31.01.2015
17:00
KS AZS Pol. Sl. Gliwice
Zorza Wodzislaw Slaski
3:1 (25:27, 25:13, 25:19, 25:8)
XVII
14.02.2015
:
Debowianka Pszczyna
KS AZS Pol. Sl. Gliwice
1:3 (22:25, 17:25, 25:23, 16:25)
XVIII 21.02.2015
:
KS AZS Pol. Sl. Gliwice
Sokól Radzionków
3:1 (25:14, 18;25, 25:22, 25:20)

Sezon 2014/15 - Runda zasadnicza

Tabela:

M

druzyna

mecze

punkty

sety

male pkt.

1 Sokól 43 AZS AWF Katowice 18 43 46:18 1485:1231
2 KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice 18 42 48:22 1631:1417
3 AEP Olimpia Jawor 18 40 44:18 1460:1250
4 SMS LO2 Opole 18 36 40:21 1444:1290
5 MCKiS Jaworzno 18 28 33:33 1434:1480
6 UKS Debowianka /PLKS Pszczyna 18 27 34:33 1422:1489
7 MKS Swidnica 18 18 25:43 1449:1518
8 MKS Zorza Wodzislaw Slaski 18 14 20:45 1331:1478
9 MKS Sokól Radzionków 18 13 23:47 1408:1553
10 SMS PZPS II Szczyrk 18 9 15:48 1163:1521

Play Off
Gliwice, ul Kaszubska 28 godz. 18:00
I mecz play-off
KŚ AZS Gliwice – Olimpia Jawor 3:0 (25:23, 25:16, 26:24)
AZS: 18. Daria Anton 3. Anna Wrzeszcz, 4. Patrycja Ząbek, 6. Sylwia Pastuszko, 12. Małgorzata Sikora, 17. Karolina Pawłowska, 11. Alicja Markiewicz (libero)
Ponadto zagrały: 1. Patrycja Drożdzińska, Karolina Grzelak, Nicole Rybakiewicz, Martynika Robel, Karolina Kupczak

Gliwice, ul Kaszubska 28, 08.03.2015 - godz. 11:00
II mecz play-off
KŚ AZS Pol. Śl. Gliwice – Olimpia Jawor 3:1 (23:25, 25:21, 25,21, 25;:23
AZS: 1. Patrycja Drożdzińska , 3. Anna Wrzeszcz, 4. Patrycja Ząbek, 6. Sylwia Pastuszko, 12. Małgorzata Sikora, 17. Karolina Pawłowska, 11. Alicja Markiewicz (libero)
Ponadto zagrały: 18. Daria Anton, Karolina Grzelak, Nicole Rybakiewicz, Martynika Robel, Karolina Kupczak

Play-off, trzeci mecz.
Olimpia Jawor – KŚ AZS Pol. Śl. Gliwice 2:3 (19:25, 25:23. 23:25, 25:18 13:15).

Pólfinał - Proszowice 10-12 kweitnia 2015 roku

I mecz - 10.04.2015
KŚ AZS Pol. Śl. Gliwice - AZS AWF Warszawa 3:0 (26:24, 25:19, 25:18)

II mecz - 11.04.2015
KŚ AZS Pol. Śl. Gliwice - PSPS Chemik Police 3:2. (25:19, 25:15, 15:25, 25:21, 15:7).

III mecz - 12.04.2015

KŚ AZS Pol. Sl. Gliwice AGH Kraków 2:3
25:20, 25:21, 16:25, 15:25, 9:15

Tabela koncowa

M.

druzyna

mecze

punkty

sety

male pkt.

1 PSPS Chemik Police 3 5 8:3 250:197
2 KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice 3 5 8:5 268:264
3 AGH Kraków 3 5 6:6 250:257
4 AZS AWF UKSW Warszawa 3 3 1:9 191:241

 

Finał - Proszowice 1-3 maja 2015 rok

I mecz
Wisła Warszawa – KŚ AZŚ Gliwice 3:0 (25:20, 25:18, 25:23)

II mecz
Chemik Police - AZS Politechniki Śl. Gliwice 0:3 (17:25, 19:25, 17:25)

III mecz
AZS Politechniki Śl. Gliwice - Bronowianka Kraków 2:3 (25:22, 21:25, 27:25 24:26, 9:15)

Tabela końcowa

miejsce

druzyna

mecze

punkty

sety

male pkt.

1. Wisla Warszawa

3

6

9:1

247:209

2. KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice

3

4

5:6

242:235

3. PSPS Chemik Police

3

4

4:7

220:237

4. SAN-Pajda Bronowianka Kraków

3

4

4:8

143:172