KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice - sezon 2015/16 - I liga kobiet

Krzysztof Czapla - I trener krzysztof-czapla
Wojciech Czapla - II trenerwojciech-czapla
Katarzyna Bakuła katarzyna-bakula
Patrycja Drożdzińska patrycja-drozdzinska
Nr: 8 Nr: 1
Pozycja: przyjmująca Pozycja: atakująca
Data urodzenia: 16.07.1991 - Łódź Data urodzenia: 24.02.1995 ? Łódź
Wzrost: 180 cm
Wzrost: 180 cm
Kariera sportowa:MKS 16 Łódź, ŁKS Łódź, Łaskovia Łask, Budowlani Łódź Kariera sportowa: Kariera sportowa: ŁKS Łódź, Budowlani Łódź, KS 9, ŁKS Łódź, KŚ AZS
Aleksandra Filip aleksandra-filip
Klaudia Gajewska klaudia-gajewska
Nr: 18 Nr: 3
Pozycja: rozgrywająca Pozycja: środkowa
Data urodzenia: 29.10.1989 - Kraków Data urodzenia: 08.09.1995
Wzrost: 176 cm Wzrost: 184
Kariera sportowa: Armatura Kraków, Wisła Kraków, PLKS Pszczyna, AZS AWF Katowice, ŁKS Łódź Kariera sportowa: MMKS Łęczyca, Start Łódź, ŁKS Łódź
Aleksandra Jurkojć aleksandra-jurkojc
Martyna Pietrek Martyna-Pietrek
Nr:11 Nr: 3
Pozycja: atakująca Pozycja: przyjmująca
Data urodzenia: 03.05.1993 - Piła Data urodzenia: 08.09.1995
Wzrost: 188 cm Wzrost: 182 cm
Kariera sportowa: UKS Sprint Płociczno, Wieżycy 2011 Stężyca, PMKS Nike Węgrów, Energetyk Poznań, Pałac Bydgoszcz Kariera sportowa: Silesia Volley Mysłowice
Katarzyna Pyzdrowska katarzyna-pyzdrowska
Nicole Rybakiewicz nicole-rybakiewicz
Nr: 19 Nr. 15
Pozycja: rozgrywająca Pozycja: środkowa
Data urodzenia: 26.03.1996 - Ciechocinek Data urodzenia: 06.01.1997
Wzrost: 171 cm Wzrost: 182 cm
Kariera sportowa: Budowlani Toruń, Pałac Bydgoszcz, SMS Police, Kariera sportowa: Sikret Gliwice, AZS Politechnika Śląska
Małgorzata Sikora malgorzata-sikora
Karolina Sowisz karolina-sowisz
Nr: 12 Nr: 2
Pozycja: środkowa Pozycja: atakująca
Data urodzenia: 11.01.1985 ? Kraków Data urodzenia: 23.08.1994 - Wodzisław Śląski
Wzrost: 189 cm Wzrost: 183 cm
Kariera sportowa:Wanda Kraków, Wisła II Kraków, Wisła Kraków Wisła Enion Energia Kraków, Piast Szczecin, Legionovia Legionowo, AZS Białystok, Sparta Warszawa, PLKS Pszczyna, VK Spisska Nova Ves Kariera sportowa: MKS Zorza Wodzisław Śląski, Bronowianka Kraków,
Sandra Szychowska sandra-szychowska
Barbara Susek barbara-susek
Nr: Nr:
Pozycja: przyjmująca Pozycja: przyjmująca
Data urodzenia: 11.11.1986 - Zabrze Data urodzenia: Tychy 05.12.1987
Wzrost: 182 cm Wzrost: 187 cm
Kariera sportowa: Sokół Chorzów, EC Wybrzeże TPS Rumia, Skawa AZS UE Kraków, Eliteski AZS UE KrakówAGH Galeco Wisła Kraków, Wisła Kraków, Bronowianka Kraków Kariera sportowa: Sokół Chorzów, Silesia Volley Mysłowice
Marta Szajer marta-szajer
Anna Wrzeszcz Anna-Wrzeszcz
Nr: 20 Nr: 6
Pozycja: libero Pozycja: rozgrywająca
Data urodzenia: 23.02.1994 - Data urodzenia: 17.07.1990 ? Bielsko Biała
Wzrost: 173 cm Wzrost: 175 cm
Kariera sportowa: Mosir Mysłowice, Sokół Katowice, Silesia Volley Mysłowic Kariera sportowa: MKS Bielsko-Biała, BKS Bielsko-Biała, MKS Płomień Sosnowiec. KŚ AZS Pol. ŚL Gliwice
Patrycja Ząbek
patrycja-zabek
Gabriela Mazur

(leczy kontuzje)

Nr: 4 Nr:
Pozycja: środkowa Pozycja: przyjmująca
Data urodzenia: 05.05.1993 Data urodzenia: 23.02.1994 - Rzeszów
Wzrost: 185 cm Wzrost: 180 cm
Kariera sportowa: MOS Chrzanów, Silesia Volley Mysłowice, KŚ AZS Pol. ŚL Gliwice Kariera sportowa: MKS Rzeszów, Sparta Warszawa
azs-gliwice2015_16Górny rząd od lewej: Aleksandra Jurkojć, Klaudia Gajewska, Martyna Pietrek, Wojciech Czapla (II trener), Krzysztof Czapla (I trener), Karolina Sowisz, Małgorzata Sikora, Nicole Rybakiewicz Dolny rząd od lewej: Anna Wrzeszcz, Patrycja Ząbek, Katarzyna Bakuła, Marta Szajer, Katarzyna Pyzdrowska, Aleksandra Filip, Patrycja Drożdzińska Nieobecne na zdjęciu: Gabriela Jarosz, Barbara Susek, Sandra Szychowska,

kadra-azs-2015_16

Stoją od lewej: Doc. Krzysztof Czapla, Marta Szajer, Małgorzata Sikora, Barbara Susek, Karolina Sowisz, Katarzyna Bakuła, Klaudia Gajewska, Martyna Pietrek, Wojciech Czapla (II trener) Siedzą od lewej: Aleksandra JurkoJć, Sandra Szychowska, Katarzyna Pyzdrowska, Patrycja Ząbek, Anna Wrzeszcz, Patrycja Drożdzińska, Martyna Pietrek

Wyniki - runda zasadnicza

Kol.
Data
Godz.
Gospodarz
Gość
Wynik
I
03.10.2015
16:00
Budowlani Toruń
KŚ AZS Pol. Śl. Gliwice
3:0 (25:17, 25:17, 25:13)
II
11.10.2015
11:30
KŚ AZS Pol. Śl. Gliwice
Joker Mekro Świecie
(0:3) 19:25, 23:25, 15:25
III
17.10.2015
14:30
PSPS Chemik Police
KŚ AZS Pol. Śl. Gliwice
3:2 (19:25, 25:12, 25:23, 24:26, 15:12)
IV
24.10.2015
16:00
KŚ AZS Pol. Śl. Gliwice
Sokołów SA NIKE Węgrów 3:0 (25:22, 25:22, 25:22)
V
28.10.2015
pauza
KŚ AZS Pol. Śl. Gliwice
VI
31.10.2015
17:00
KŚ AZS Pol. Śl. Gliwice
KS Murowana Goślina
3:2 (25:21, 20:25, 22:25, 25:16, 15:8)
VII
07.11.2015
:
Silesia Volley Mysłowice
KŚ AZS Pol. Śl. Gliwice
2:3 (25:22, 13:25, 25:17, 14:25, 10:15)
VIII
14.11.2015
17:00
KŚ AZS Pol. Śl. Gliwice
AZS PWSZ Karpaty Krosno 3:2 (25:19, 27;25, 18:25, 15:25, 15:12)
IX
21.11.2015
17:00
Wisła Warszawa
KŚ AZS Pol. Śl. Gliwice
3:2 (21:25, 25:22, 25:19, 20:25, 15:13)
X
28.11.2015
:
Pauzuje
KŚ AZS Pol. Śl. Gliwice
XI
05.12.2015
16:00
KŚ AZS Pol. Śl. Gliwice
SMS PZPS Szczyrk
1:3 (23:25, 26:24, 20:25, 20:25)
XII
12.12.2015
:
pauzuje
KŚ AZS Pol. Śl. Gliwice
XIII
19.12.2015
17:00
KŚ AZS Pol. Śl. Gliwice
ŁKS Commercecon Łódź
0:3 (24:26, 18:25, 18:25)
XIV
09.01.2016
17:00
KŚ AZS Pol. Śl. Gliwice
Budowlani Toruń
1:3 (25:23, 23:25, 18:25, 17:25)
XV
16.01.2016
17:00
SMS PZPS Szczyrk
KŚ AZS Pol. Śl. Gliwice
3:1 (25:22, 25:23, 24:26, 25:17
XVI
23.01.2016
17:00
ŁKS Commercecon Łódź
KŚ AZS Pol. Śl. Gliwice 3:1 (25:20, 23:25, 25:20, 25:19)
XVII
30.01.2016
17:00
KŚ AZS Pol. Śl. Gliwice
Wisła Warszawa
3:2 (23:25, 25:13, 25:23, 23:25, 15:11)
XVIII 06.02.2016
16:00
AZS Karpaty Krosno
KŚ AZS Pol. Śl. Gliwice
3:0 (25:21, 25:21, 25:18)
XIX 12.02.2016
18:00
KŚ AZS Pol. Śl. Gliwice
Silesia Mysłowice
1:3 (26:24, 20:25, 24:26, 19:25)
XX 20.02.2016
17:00
KS Murowana Goślina
KŚ AZS Pol. Śl. Gliwice
3:1 (25:20, 22:25, 25:19, 25:19)
XXI 27.02.2016
:
KŚ AZS Pol. Śl. Gliwice
pauzuje
XXII 05.03.2016
:
Sokołów SA NIKE Węgrów
KŚ AZS Pol. Śl. Gliwice
1:3 (25:20, 22:25, 27:25, 25:18).
XXIII 12.03.2016 17:00
KŚ AZS Pol. Śl. Gliwice
PSPS Chemik Police
0:3 (19:25, 15:25, 17:25)
XXIV 19.03.2016
:
Joker Świecie
KŚ AZS Pol. Śl. Gliwice
3:0 ( 25:18, 25:13, 25:23)

* Przed sezonem z rozgrywek wycofała się drużyna KS Jastrzębie Borynia. W rundzie jesiennej ten termin pozostaje wolny. W rundzie rewanżowej terminarz na nowo zostanie ułożony. *W trakcie sezonu z rozgrywek wycofał się zespół Roltex Zawisza Sulechów.

Tabela po 24. kolejce

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
M Drużyna M pkt sety małe punkty
1 ŁKS Commercecon Łódź 20 45 53:25 1790:1565
2 KT7 CNC Budowlani Toruń 20 43 51:26 1782:1646
3 Wisła Warszawa 20 42 49:28 1758:1654
4 AZS PWSZ Karpaty MOSiR KHS Krosno 20 41 45:30 1733:1619
5 Joker Mekro Energoremont Świecie 20 39 44:27 1649:1504
6 PSPS Chemik Police 20 33 43:36 1771:1703
7 Sokołów SA Nike Węgrów 20 20 25:46 1517:1597
8 SMS PZPS Szczyrk 20 19 30:50 1666:1848
9 Silesia Volley MSK MOSiR Mysłowice 20 18 26:50 1538:1752
10 KS Murowana Goślina 20 17 29:50 1655:1797
11 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 20 13 26:53 1633:1807