Siatkarki podejmują Murowaną Goślinę

kadra-azs-2015_16W sobotę siatkarki AZS Gliwice staną przed szansą odniesienia drugiego w tym sezonie zwycięstwa w I lidze. Gliwiczanki podejmować będą trzecią, ale od końca drużynę, czyli Murowaną Goślinę.   Nie oznacza to, że nasze dziewczyny czeka łatwy mecz, a wręcz przeciwnie. W środę „Murowana” podejmowała wicelidera I ligi – Wisłę Warszawa i wysoko zawiesiła poprzeczkę faworyzowanej drużynie ze stolicy. Siatkarki z Gośliny przegrały 1:3, ale w każdym secie walczyły do końca.

W zespole z Gliwic panuje bardzo bojowa atmosfera. ? Jestem przekonana, że będzie dobrze, bardzo potrzebny jest nam doping kibiców, zapraszamy wszystkich ? mówi Sandra Szychowska.

– To trudny rywal, ale mam nadzieję, że podbudowane wygranymi ze Szczyrkiem i Nike Węgrów zawodniczki od początku podejdą do tego spotkania skoncentrowane i zobaczymy kawałek dobrej siatkówki. Gramy drugi mecz u siebie liczę, że wykorzystamy ten  atut i zdobędziemy trzy punkty – zaznacza  doc. Krzysztof Czapla.

– Ostatnie wygrane podniosły nasze morale. pokazałyśmy na to nas stać, a to jeszcze nie wszystko. Na pewno dziewczyny z Gośliny nie przyjadą do nas, by położyć się na parkiecie, ale  celujemy w trzy punkty ? zaznacza Martyna Pietrek.

Siatkarki AZS są więc naładowane pozytywną energią, którą zamierzają rozładować  w sobotę.

KŚ AZS Gliwice ? Murowa Goślina.
Sobota ? 31.10.2015, godz. 18:00.
NOWA HALA PRZY UL KASZUBSKIEJ – ZAPRASZAMY WSTĘP WOLNY!