Podsumowanie wyjazdów i zgrupowań reprezentantów KŚ AZS PŚ Gliwice. Akcje ACSS 2018

W pierwszym półroczu 2018 roku reprezentacji KŚ AZS PŚ Gliwice uczestniczyli  w licznych turniejach i zgrupowaniach zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Poniżej podsumowujemy wyjazdy naszych zawodniczek i zawodników.

 

Paryż (Francja) 11.02.2018 – 15.02.2018 Puchar Świata Seniorów

  1. Szczurowski Kacper

 

Warszawa 16.02.2018 – 17.0.2.2018 Puchar Polski Seniorów

  1. Lewandowski Adrian
  2. Szczurowski Kacper
  3. Szyszkowski Arkadiusz
  4. Wołkowicz Bronisław

Dusseldorf (Niemcy) 25.02.2018 – 28.02.2018 Puchar Świata Seniorów

  1. Szczurowski Kacper

 

Belgrad (Serbia) 09.06.2018 – 10.06.2018 Puchar Europy Seniorów

  1. Tymann Daria
  2. Majowski Dominik
  3. Matyjaszek Przemysław

 

Leibnitz (Austria) 02.06.2018 – 03.06.2018 Puchar Europy Juniorów

  1. Dziopa Paulina
  2. Drzymał Paweł
  3. Matyjaszek Przemysław

 

Celje –  Podcetrek (Słowenia) 23.06.2018 – 24.06.2018 Puchar Europy  Seniorów

  1. Wykupil Marta
  2. Majowski Dominik
  3. Matujaszek Przemysław

Gdynia –  8.07.2018 – 11.07.2018 Camp

  1. Lniany Sonia
  2. Wykupil Marta
  3. Tymann Daria
  4. Matyjaszek Przemysław

 

Tallin (Estonia) 28.09.2018-30.09.2018 Turniej WTC TALLIN MENS CHALLENGER 2018

  1. Bosek Tomasz
  2. Pluta Tomasz

 

Praga (Czechy) 20.07.2018 – 22.07.2018 Puchar Europy Juniorów

  1. Dziopa Paulina
  2. Drzymał Paweł
  3. Łoziak Patryk
  4. Matyjaszek Przemysław

 

Mszana Dolna 29.07.2018 – 11.08.2018 Obóz szkoleniowy

  1. Lewandowski Adrian
  2. Szczurowski Kacper
  3. Szyszkowski Arkadiusz
  4. Wołkowicz Bronisław
  5. Garncarz Czesław,

 

Zakopane 20.08.2018 – 30.08.2018 Zgrupowanie szkoleniowe

  1. Lniany
  2. Wykupil Marta
  3. Tymann Daria

 

Budapeszt 10.08.2018 – 12.08.2018 Grand Prix – Budapeszt

  1. Grabowski Kamil

 

Isola 30.07.2018 – 05.08.2018 Camp szkoleniowy

  1. Grabowski Kamil

 

Bratysława 13.08.2018 – 14.08.2018 Zgrupowanie

  1. Pluta Marta
  2. Nogły Ewa
  3. Wilczak Martyna

 

Wilkasy 25-30.08.18 – obóz

  1. Pluta Marta
  2. Krystkiewicz Rafał
  3. Radajewski Łukasz
  4. Herman Damian

 

Wilkasy 25-30.08.18 – turniej

  1. Pluta Marta
  2. Krystkiewicz Rafał
  3. Radajewski Łukasz
  4. Herman Damian

 

Łódź   6 – 9.09.18 – turniej

  1. Pluta Marta
  2. Nogły Ewa
  3. Wilczak Martyna
  4. Pluta Tomasz
  5. Stych Konrad
  6. Krystkiewicz Rafał
  7. Świątek Krzysztof
  8. Herman Damian

 

Praga 13.09.2018 – 16.09.2018 Kolibris Cup 2018

  1. Pluta Marta
  2. Nogły Ewa
  3. Wilczak Martyna

Ryga 25 – 28.10.2018  – Turniej curlingowy

  1. Marta Pluta
  2. Ewa Nogły
  3. Tomasz Pluta
  4. Konrad Stych