Sezon 2019/20

KADRA

I liga kobiet – sezon 2018/19
Krzysztof Czapla – prezes klubu
Wojciech Czapla – I trener
Marta Becker
Karolina Bohdanowicz
Nr:
Nr:
Pozycja: Środkowa Pozycja: libero
Data urodzenia: 03.08.2000
Data urodzenia: 2.12.1998
Wzrost:188 cm
Wzrost: 160
Ostatni klub: Pałac Bydgoszcz
Ostatni klub: Energetyk Poznań
Joanna Ciesielczyk
Patrycja Chrzan
Nr: 3
Nr:17
Pozycja:przyjmująca Pozycja: Rozgrywająca
Data urodzenia: 31.05.1999
Data urodzenia: 11.01.2000
Wzrost: Wzrost: 186
Ostatni klub: KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Ostatni klub:Enei PTPS Piła.
Aleksandra Elko

Jagoda Januszkiewicz

Nr: 10
Nr:
Pozycja: libero Pozycja: Środkowa
Data urodzenia:12.11.1995
Data urodzenia: 8.09.2000
Wzrost: 176 Wzrost: 185
Ostatni klub: Uni Opole
Ostatni klub: Pałac Bydgoszcz
Marcelina Karpińska
Oliwia Michalak
Nr
Nr
Pozycja: Atakująca/przyjmująca Pozycja: atakująca
Data ur:
Data ur: 27.05.1998
Wzrost: 190 Wzrost: 190
Ostatni klub: Sparta Warszawa
Ostatni klub: AZS Uni Opole
Valeriia Nudha
Sylwia Pelc
Nr.
Nr.7
Pozycja: Przyjmująca Pozycja: środkowa
Data urodzenia: 19 lat
Data urodzenia: 30.11.1990
Wzrost: 186 Wzrost: 189 cm
Ostatni klub: Novator Khmelnitsky
Ostatni klub: 7R Solna Wieliczak
Agata Skiba
Aleksandra Trojan
Nr:
Nr:
Pozycja: Przyjmująca Pozycja: Środkowa
Data urodzenia: 24.02.1991
Data urodzenia: 6.06.1991
Wzrost: 184 Wzrost: 195
Ostatni klub: VK KP Brno.
Ostatni klub: Enei PTPS Piła.
Julia Wałek
Maria Woźniczka
Nr:
Nr 6
Pozycja: atakująca Pozycja: rozgrywająca
Data urodzenia: 7.01.2000
Data urodzenia: 14.14.1994
Wzrost: 193 Wzrost: 178
Ostatni klub: MKS San Pajda
Ostatni klub: AZS Uni Opole
Angelika Wystel
Nr 1
Pozycja: Przyjmująca
Data urodzenia: 29.08.1995.
Wzrost: 193

Ostatni klub: 7R Solna Wieliczka

Transfery 2019/2020

Odeszły:

    • Nikola Abramajtys
    • Kamila Dyduła
    • Magdalena Kowalczyk
    • Nikola Malczewska
    • Katarzyna Nadziałek
    • Katarzyna Nowak
    • Iga Piątek
    • Katarina Osadchuk
    • Erica Salanciova
    • Izabela Trocińska
    • Malwina Stroińska

……………………………

PrzyszŁy:

  • Marta Becker
  • Karolina Bohdanowicz
  • Patrycja Chrzan
  • Jagoda Januszkiewicz
  • Marcelina Karpińska
  • Oliwia Michalak
  • Valeriia Nudha
  • Agata Skiba
  • Aleksandra Trojan
  • Julia Wałek
  • Angelika Wystel

 

I LIGA KOBIET
Sezon 2019/20
Miejsce rozgrywania spotkań – Gliwice, ul. Kaszubska 28
I runda.
Uwaga – godziny rozpoczęcia spotkań mogą ulec zmianie.
Kol. Data Godz. Gospodarz Gość Wynik
I 28.09.2019 17:00 7R Solna Wieliczka KŚ AZS Pol. Śląskiej Gliwice 3:1 (25:19, 25:22, 23:25, 25:22)
II 05.10.2019 SMS PZPS I Szczyrk KŚ AZS Pol. Śląskiej Gliwice 2:3 (26:24, 25:19, 22:25, 17:25, 13:15)
III 12.10.2019 17:00 KŚ AZS Pol. Śląskiej Gliwice Budowlani Toruń 3:1 (25:19, 25:17, 22:2, 25:23)
IV 16.10.2019 18:00 Karpaty Krosno KŚ AZS Pol. Śląskiej Gliwice 3:1 (25:20, 25:15, 21:25, 25:16)
V 19.10.2019 17:00 KŚ AZS Pol. Śląskiej Gliwice Stal Mielec 3:2 (18:25, 25:20, 25:15, 27:29, 16:14)
VI 26.10.2019 20:00 SAN-Pajda Jarosław KŚ AZS Pol. Śląskiej Gliwice 3:0 (25:23, 25:20. 25:20)
VII 02.11.2019 17:00 KŚ AZS Pol. Śląskiej Gliwice Częstochowianka Częstochowa 0:3 (21:25, 21:25, 23:25
VIII 10.11.20189 16:00 KSZO Ostrowiec Św. KŚ AZS Pol. Śląskiej Gliwice 0:3 (17:25, 21:25, 17:25)
IX 16.11.2019 17:00 KŚ AZS Pol. Śląskiej Gliwice Joker Świecie 0:3 – (15:25, 22:25, 21:25)
X 20.11.2019 -:- pauzuje KŚ AZS Pol. Śląskiej Gliwice -:-
XI 23.11.2019 17: 00 KŚ AZS Pol. Śląskiej Gliwice PWSZ Tarnów 2:3 (19:25, 25:22, 20:25, 27:25, 13:15)
XII 30.11.2019 : Uni Opole KŚ AZS Pol. Śląskiej Gliwice 3:2 (21:25, 20:25, 25:13, 28:26, 15:7)
XIII 07.12.2019 17:00 KŚ AZS Pol. Śląskiej Gliwice Energetyk Poznań 1:3 (25:18, 23:25, 27:29, 22:25)

Runda rewanżowa

Kol. Data Godz. Gospodarz Gość Wynik
XIV 14.12.2019 17:00 KŚ AZS Pol. Śląskiej Gliwice Solna Wieliczka 2:3 (25:20, 18:25, 17:25, 25:22, 7:15)
XV 21.12.2019 17:00 KŚ AZS Pol. Śląskiej Gliwice SMS PZPS I Szczyrk 3:1 (21:25, 17:25, 25:19, 25:16)
XVI 28.12.2019 : Budowlani Toruń KŚ AZS Pol. Śląskiej Gliwice 0-3 (walkower)
XVII 04.01.2020 17:00 KŚ AZS Pol. Śląskiej Gliwice Karpaty Krosno 3:0 (25:15, 25:21, 25:16)
XVIII 11.01.2020 : Stal Mielec KŚ AZS Pol. Śląskiej Gliwice 3:2 24:26, 26:24, 19:25, 25:21, 15:8
XIX 18.01.2020 17:00 KŚ AZS Pol. Śląskiej Gliwice SAN-Pajda Jarosław 2:3 (21:25, 25:21, 25:23, 17:25, 8:15)
XX 25.01.2020 : Częstochowianka Częstochowa KŚ AZS Pol. Śląskiej Gliwice 3:2 (25:21, 21:25, 23:25, 25:20, 15:10)
XXI 01.02.2020 17:00 KŚ AZS Pol. Śląskiej Gliwice KSZO Ostrowiec Św. 3:0 (25:14, 25:17, 25:20)
XXII 08.02.2020 17:00 Joker Świecie KŚ AZS Pol. Śląskiej Gliwice 3:1 (21:25, 25:17, 25:14, 25:19)
XXIII 15.02.2020 : KŚ AZS Pol. Śląskiej Gliwice pauza -:-
XXIV 22.02.2020 18:00 PWSZ Tarnów KŚ AZS Pol. Śląskiej Gliwice 3:1 (23:25, 25:21, 25:20, 25:17)
XXV 29.02.2020 17:00 KŚ AZS Pol. Śląskiej Gliwice Uni Opole 1:3 (20:25, 16:25, 25:23, 21:25)
XXVI 07.03.2020 17:00 Energetyk Poznań KŚ AZS Pol. Śląskiej Gliwice 2:3 (20:25, 25:19, 21:25, 25:14, 10:15).

 

tabela po rundzie zasadniczej

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 Joker Mekro Energoremont Świecie 24 64 69:20 2096:1720
2 Uni Opole 24 56 61:29 2076:1736
3 Enea Energetyk Poznań 24 52 63:32 2162:1902
4 Galeria Jurajska Częstochowianka Częstochowa 24 51 59:29 1997:1722
5 MKS SAN-Pajda Jarosław 24 47 52:32 1947:1747
6 7R Solna Wieliczka 24 42 49:39 1995:1824
7 SMS PZPS I Szczyrk 24 37 52:46 2143:2040
8 AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 24 30 45:53 2090:2089
9 Stal Mielec 24 30 42:54 2064:2032
10 Grupa Azoty PWSZ Tarnów 24 24 37:56 1980:2081
11 Karpaty MOSiR Krosno Glass 24 18 25:58 1668:1874
12 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski SA 24 10 17:61 1508:1801
13 Budowlani Toruń 24 4 9:71 794:1952

Ze względu na epidemie koronawirusa  nie rozegrano play-off