Sezon 2017/18 – archiwum

LIGA KOBIET
Sezon 2017/18
Miejsce rozgrywania spotkań – Gliwice, ul. Kaszubska 28
Kadra:
Wojciech Czapla – I trener

Krzysztof Czapla – II trener

Paulina Brzoska


Patrycja Drożdzińska

Nr:7 Nr:1
Pozycja: środkowa Pozycja: atakująca
Data urodzenia: 27.09.1992 Data urodzenia: 24.02.1995
Wzrost: 186 cm
Wzrost: 180 cm
Ostatni klub: PSvBG Salzburg Ostatni klub: ŁKS Łódź
Kamila Dyduła
Anna Grzechnik
Nr:2 Nr:15
Pozycja: skrzydłowa Pozycja: rozgrywająca
Data urodzenia: 27.12.1998 Data urodzenia: 26.04.1998
Wzrost: 187 Wzrost: 182
Ostatni klub: Sparta Warszawa Ostatni klub: Silesia Volley Mysłowice),

Michalina Jagodzińska

Dominika Kęsik
Nr: 4
Nr: 5
Pozycja: libero Pozycja: przyjmująca
Data urodzenia: 23.08.1984 Data urodzenia: 16.03.1998
Wzrost: 171 Wzrost: 179
Ostatni klub: Bratislavský Volejbalový Ostatni klub: Sparta Warszawa
Adrianna Kukulska
Anna Myjak
Nr 6 Nr 16
Pozycja: przyjmująca Pozycja: środkowa
Data ur: 04.10.1998 Data ur: 27.05.1991 r
Wzrost: 177 Wzrost: 185
Ostatni klub: ENEA PTPS Piła Ostatni klub: AZS Opole
Iga Piątek
Nicole Rybakiewicz
Nr. 8
Nr.12
Pozycja: libero Pozycja: środkowa
Data urodzenia: 21.04.1998 Data urodzenia: 06.01.1997
Wzrost: 176 Wzrost: 182 cm
Ostatni klub:MKS Dąbrowa Górnicza (ML) Ostatni klub: Sikret Gliwice, AZS Politechnika Śląska
Barbara Sokolińska
Ekaterina Shapowal
Nr: 11
Nr:13
Pozycja: atakująca Pozycja: środkowa
Data urodzenia: Data urodzenia:04.07.1993
Wzrost: 182 Wzrost: 195 cm
Ostatni klub: NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki. Ostatni klub: Atlant Baranowicze
Karolina Szczygieł
Patrycja Tomczyk
Nr:9 Nr:10
Pozycja: rozgrywająca Pozycja: rozgrywająca
Data urodzenia: 01.02.1996 Data urodzenia: 23.08.1995.
Wzrost: 177 Wzrost: 187
Ostatni klub: Developres SkyRes Rzeszów Ostatni klub:ŁKS Commercecon Łódź
Anastasiya Trach
Gvanca Ulumbelashvili
Nr: 3
Nr: 17
Pozycja: atakująca Pozycja: skrzydłowa
Data urodzenia: 15.11.1988 Data urodzenia: 12.11.1999
Wzrost:186 cm Wzrost: 187
Ostatni klub:1. BVK Bratysława Ostatni klub: ŁKS Commercecon Łódź

Wyniki – I runda

Kol. Data Godz. Gospodarz Gość Wynik
I 07.10.2017 17:00 KŚ AZS Pol. Śląskiej Gliwice AZS AWF Warszawa 3:0 (25:18, 28:26, 25:22)
II 14.10.2017 16 00 Enea Energetyk Poznań KŚ AZS Pol. Śląskiej Gliwice 3:0 (25:18, 27:25, 25:20)
III 18.10.2017 18:00 KŚ AZS Pol. Śląskiej Gliwice MKS E.Leclerc Radomka Radom 21:25, 21:25, 25:23, 25:19, 15:11
IV 21.10.2017 18:30 Wisła Warszawa KŚ AZS Pol. Śląskiej Gliwice 3:0 (25:13, 25:20, 25:21)
V 28.10.2017 17:00 KŚ AZS Pol. Śląskiej Gliwice Joker Mekro Energoremont Świecie 3:2 (16:25, 21:25, 25:22, 25:17, 15:5)
VI 04.11.2017 : 7R SOLNA Wieliczka KŚ AZS Pol. Śląskiej Gliwice 3:0 (25:23, 25:15, 25:15)
VII 11.11.2017 17:00 KŚ AZS Pol. Śląskiej Gliwice
SMS PZPS Szczyrk
0:3 (25:27, 24:26, 19:25)
VIII 18.11.2017 17:00 KŚ AZS Pol. Śląskiej Gliwice MKS Calisia Kalisz 1:3 (25:16, 21:25, 18:25, 18:25)
IX 25.11.2017 18:00 Krosno Glass Karpaty AZS PWSZ MOSiR KŚ AZS Pol. Śląskiej Gliwice 3:2 (12:25, 21:25, 25:23, 25:20, 15:10)
X 02.12.2017 17:00 KŚ AZS Pol. Śląskiej Gliwice Uni Opole 3:0 (25:9, 25:20 i 25:16)
XI 06.12.2017 17 30: Grupa Azoty PWSZ Tarnów KŚ AZS Pol. Śląskiej Gliwice 1:3 (25:21, 21:25, 22:25, 23:25)

Runda rewanżowa

Kol. Data Godz. Gospodarz Gość Wynik
XII 09.12.2017 17:00 AZS AWF Warszawa KŚ AZS Pol. Śląskiej Gliwice 0:3 (19:25, 23:25, 23:25)
XIII 16.12.2017 17:00 KŚ AZS Pol. Śląskiej Gliwice Enea Energetyk Poznań 3:1 (25:21, 18:25, 25:16, 25:21)
XIV 06.01.2018 : MKS E.Leclerc Radomka Radom KŚ AZS Pol. Śląskiej Gliwice 3:1 (20:25, 25:19, 25:22, 25:15)
XV 13.01.2018 17:00 KŚ AZS Pol. Śląskiej Gliwice Wisła Warszawa 0:3 (13:25, 22:25, 21:52)
XVI 20.01.2018 17:30 Joker Mekro Energoremont Świecie KŚ AZS Pol. Śląskiej Gliwice 3:2 (24:26, 19:25, 25:23, 25:17, 16:14 )
XVII 27.01.2018 17:00 KŚ AZS Pol. Śląskiej Gliwice 7R SOLNA Wieliczka 0:3 (17:25, 21:25, 20:25)
XVIII 24.01.2018 18:00 SMS PZPS Szczyrk KŚ AZS Pol. Śląskiej Gliwice 2:3 (20:25, 25:22, 18:25, 25:16, 11:15)
XIX 10.02.2018 17:00 MKS Calisia Kalisz KŚ AZS Pol. Śląskiej Gliwice 3:2 (25:17, 24:26, 13:25, 26:24, 15:8)
XX 16.02.2018 18:00 KŚ AZS Pol. Śląskiej Gliwice Krosno Glass Karpaty AZS PWSZ MOSiR 3:1 (25:19, 18:25, 25:22, 25;18)
XXI 24.02.2018 18:00 Uni Opole KŚ AZS Pol. Śląskiej Gliwice 1:3 (25:22, 13:25, 19:25, 17:25)
XXII 28.02.2018 18:00 KŚ AZS Pol. Śląskiej Gliwice Grupa Azoty PWSZ Tarnów 2:3 (19:25, 25:18, 25:20, 23:25, 15:17)

tabela po rundzie zasadniczej

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 Wisła Warszawa 22 59 62:16 1879:1527
2 MKS Kalisz 22 54 61:23 1962:1700
3 7R Solna Wieliczka 22 46 56:31 1968:1763
4 MKS E.Leclerc Radomka Radom 22 44 52:35 1918:1847
5 Enea Energetyk Poznań 22 33 42:43 1867:1857
6 Joker Mekro Energoremont Świecie 22 32 43:45 1924:1887
7 Grupa Azoty PWSZ Tarnów 22 31 43:46 1936:1952
8 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 22 31 40:46 1849:1860
9 SMS PZPS Szczyrk 22 26 34:46 1727:1787
10 Krosno Glass Karpaty AZS PWSZ MOSiR 22 19 31:55 1775:1966
11 Uni Opole 22 17 31:57 1774:2022
12 AZS AWF Warszawa 22 4 14:66 1507:1918

 

play off (do 3 zwycięstw)
i RUNDA

gospodarz gość wynik wyniki setów
03-03-2018 19:00 Wisła Warszawa KS AZS PŚ Gliwice 3:0 25:17, 25:15, 25:23 1:0
04-03-2018 19:00 Wisła Warszawa KS AZS PŚ Gliwice 3:0 25:22, 27:25, 25:18 2:0
10-03-2018 16:00 KS AZS PŚ Gliwice Wisła Warszawa 0:3 14:25, 21:25, 19:25 0:3