Kadra

I liga kobiet – sezon 2018/19
Wojciech Czapla – I trener
Krzysztof Czapla – II trener

Nikola Abramajtys


Joanna Ciesielczyk

Nr: 13
Nr: 3
Pozycja: środkowa Pozycja: przyjmująca
Data urodzenia: 13.02.1997 r.
Data urodzenia: 31.05.1999 r.
Wzrost: 185 cm
Wzrost: 182 cm
Ostatni klub: Uni Opole
Ostatni klub: KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Kamila Dyduła
Aleksandra Elko
Nr: 9 Nr: 5
Pozycja: skrzydłowa Pozycja: libero
Data urodzenia: 27.12.1998 Data urodzenia: 12.11.1995
Wzrost: 187 Wzrost: 176 cm
Ostatni klub: Sparta Warszawa Ostatni klub: Uni Opole
Magdalena Kowalczyk
Nikola Malczewska
Nr: 1 (2)
Nr: 4 (6)
Pozycja: atakująca Pozycja: rozgrywająca
Data urodzenia: 14.03.1990 r.
Data urodzenia: 07.01.1999 r.
Wzrost: 188 Wzrost: 180
Ostatni klub: Uni Opole
Ostatni klub: Impel Wrocław
Katarzyna Nadziałek
Katarzyna Nowak
Nr 14
Nr 6 (10)
Pozycja: rozgrywająca Pozycja: przyjmująca
Data ur: 10.09.1988 r
Data ur: 18.10.1999 r
Wzrost: 182 cm Wzrost: 180 cm
Ostatni klub: Wisła Warsawa
Ostatni klub: MOS Turek
Iga Piątek
Katarina Osadchuk
Nr. 8
Nr. 11
Pozycja: libero Pozycja: środkowa
Data urodzenia: 21.04.1998 Data urodzenia: 10.11.1991
Wzrost: 176 Wzrost: 190
Ostatni klub: MKS Dąbrowa Górnicza (ML) Ostatni klub: VfB Suhl
Sylwia Pelc
Erica Salanciova
Nr: 7
Nr: 18 (16)
Pozycja: środkowa Pozycja: przyjmująca
Data urodzenia: 30.11.1990 r Data urodzenia:14.06.1991 r.
Wzrost: 189 cm Wzrost: 184 cm
Ostatni klub: WTS Solna
Ostatni klub: TPM Racing Volley
Izabella Trocińska
 
Nr: 10 (18)
Pozycja: atakująca
Data urodzenia: 23.03.1997 r.
Wzrost: 177
Ostatni klub: AZS AWF Warszawa

Transfery – 2018/19

Przychodzą:

  • Katarina Osadchuk (VfB Suhl )
  • Joanna Ciesielczyk (KSZO Ostrowiec)
  • Izabela Trocińska (AZS AWF Warszawa)
  • Aleksandra Elko (AZS Uni Opole)
  • Erika Salanciová (TPM Racing Volley)
  • Nikola Abramajtys (AZS Uni Opole)
  • Sylwia Pelc (WTS Solna)
  • Nikola Malczewska (Impel Wrocław)
  • Magdalena Kowalczyk (Unii Opole)
  • Katarzyna Nowak
  • Katarzyna Nadziałek
  • ……………………………………………………

Odchodzą:

  • Katarina Szapowal (Volejbal Prerov
  • Dominika Kęsik (Karpaty Krosno)
  • Patrycja Tomczyk (Joker Świecie)
  • Paulina Brzoska (Joker Świecie)
  • Adrianna Kukulska (Joker Świecie)
  • Anna Grzechnik (KSZO Ostrowiec.)
  • Anastasia Tracz (UKR) (KSZO Ostrowiec.)’
  • Karolina Szczygieł (Solna Wieliczka)
  • Patrycja Drożdzińska
  • Michalina Jagodzińska
  • Anna Myjak
  • Barbara Sokolińska (Budowlani Toruń)
  • Anastasiya Trach
  • Gvanca Ulumbelashvili